Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином Kvity-market надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».
1.2. Цей Договір визначає умови покупки квітів і подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.
1.4.У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті kvity-market.соm.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.


3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1.Формування замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт kvity-market.соm.ua, в робочий час Продавця.
3.1.2. Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.
3.1.3.Якщо замовлення було повністю оформлене і оплачене Покупцем, створення букета або композиції відбувається за кілька годин до доставки.
3.1.4.При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше, ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
3.2.3.Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті kvity-market.соm.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не оплачений.
3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».
3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1.При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу. Якщо Вам необхідно привітати кількох осіб за різними адресами або в різний час за однією адресою, слід оформити відповідну кількість замовлень.
3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні.
3.3.3. Внести зміни в замовлення Покупець може не пізніше, ніж за 3 години до часу доставки замовлення. Якщо замовлення вже сформовано, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і оплатити нове замовлення, при цьому забрати попереднє в пункті самовивезення, або, за бажанням покупця, може бути переадресований іншому одержувачу.
3.4. Конфіденційне замовлення.
3.5.1. Конфіденційне замовлення виконується без попереднього узгодження з одержувачем. При формуванні замовлення Покупець вибирає опцію «не телефонувати Одержувачу», тоді він гарантує, що Одержувач буде знаходитися за вказаною адресою і часом доставки.
3.5.2. Покупець несе повну відповідальність за надану в інтернет-магазин інформацію.


4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.
4.2. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Одержувачеві/Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.
5.2. Якщо у Продавця відсутні певні елементи для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного сорту або кольору квітки), Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.
5.3. Заміна не квіткової продукції може бути проведена без попереднього узгодження з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.
5.4.Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною для повернення коштів або заміни замовлення.
5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті kvity-market.соm.ua мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Згідно з правилами компанії квіти та інші товари поверненню та обміну не підлягають.
6.2. Покупець має право оформити лист із рекламацією, використовуючи форму зворотного зв'язку на сайті kvity-market.соm.ua або за адресою електронної пошти: kvity-market@ukr.net , вказавши причину і надавши відповідні опис і фото на підтвердження.
6.3. Правила подачі рекламації позначені на сайті Продавця в розділі "Рекламації".
6.4. У разі заміни або повернення товару Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений.
6.5. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості подарунка в тому випадку, коли в Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та інше), щодо яких Продавець не був проінформований.
6.6. У разі відмови від подарунка Одержувачем за попереднім дзвінком Покупець може отримати сплачені кошти за це замовлення, якщо воно ще не було створено флористами.
6.7. В інших випадках Продавець розглядає скаргу протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, й результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді..
6.8. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено в зазначений Покупцем або Одержувачем день, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.


7. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ. АВТОРСЬКІ ПРАВА.

7.1. Продавець є власником виключних майнових авторських прав на ряд фотографічних творів, графічних зображень на сайті і є їх єдиним автором. Продавець використовує фотографічні твори шляхом публікації на сайті kvity-market.соm.ua для ілюстрації товарів і послуг.
7.2. Власник фото, розміщених на сайті kvity-market.соm.ua, дає дозвіл на використання його фото тільки в тому випадку, коли на фото буде розміщено посилання на першоджерело.

8. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

8.1. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.
8.2. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.
8.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Договору тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; ці зміни набирають чинності в Договорі.

9.КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

9.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.
9.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
9.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.


10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.
10.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.
10.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.
10.4.. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті kvity-market.соm.ua.