Політика кофіденційності


Політика кофіденційності

Кожен користувач повинен уважно прочитати і виконувати політику конфіденційності.

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість наданої інформації при реєстрації. Оскільки Ви довіряєте нам свої особисті дані, ми повинні дотримуватися правил встановлених законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних». Просимо ознайомитися з діючим законом, для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що керуючись законом України, збережемо в таємниці контактну інформацію, яку Ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
Виконуючи процедуру оформлення замовлення в інтернет-магазині Kvity-market в перший раз, Ви потрапите на сторінку з умовами політики конфіденційності, а також Вам буде запропоновано погодитися на використання ваших персональних даних. При відмові від цієї операції, на жаль, ми не зможемо прийняти і обробити Ваше замовлення. Надалі Ви можете відмовитися від перегляду сторінки з умовами політики конфіденційності.
Даною угодою Ви даєте дозвіл на:

1. Обробку і виконання замовлення.

2. Збереження контактної інформації в нашій базі даних: для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях.

3. Пам'ятайте, що будь-яка інформація, надана Вами під час коментування послуг інтернет-магазину на сайті kvity-market.com.ua , в соціальних мережах інтернету, може стати публічною. Ми рекомендуємо поширювати інформацію про себе виключно на Ваш розсуд.

  • Власником сайту є ФОП Саленко Людмила Олексадрівна